Naše služby

Poskytujeme komplexní audiovizuální služby na klíč. Počínaje konzultací cílů, úpravou scénáře/dialogů, překlady z originálu (i překlad odposlechem), přes zajištění hlasového castingu (včetně hlasů celebrit), nahrání voiceoveru, dabingu a audio/video produkce, až po postprodukční služby, audio a video mix, titulkování, tvorbu mezinárodních zvukových pásů, exporty do výstupních formátů a případně publikování nebo distribuční služby ve sjednaném rozsahu. Máte nějaké otázky? Podívejte se na naše často kladené dotazy!

Voiceover & dabing

Voiceover & dabing

Kvalitní dabing a voice over znamená především mnohaleté zkušenosti a široký výběr osvědčených dabérů a hlasových herců. V oblasti dabingu a nahrávání voiceoveru spolupracujeme s předními domácími i zahraničními studii, překladateli a překladatelskými agenturami, herci, režiséry a mistry zvuku.

Číst více
Video

Video produkce a postprodukce

V rámci video produkce zajistíme vše potřebné od kreativního nápadu, návrhu scénáře, přes samotnou výrobu (natočení, renderování, postprodukce) včetně ozvučení až po dabing.

Číst více
Hudba

Hudební podkresy a ozvučení

Nabízíme tvorbu, výběr a prodej hudebních podkresů a ozvučení. Při výrobě originálního hudebního doprovodu spolupracujeme s hudebními umělci, multiinstrumentalisty a producenty.

Číst více
Překlady

Překlady textů

Profesionální dabing se neobejde bez odborného překladu s úpravou textu s ohledem na obraz. Překlad musí být výstižný a správně synchronizovaný s běžícím dějem.

Číst více
Titulky

Titulkování

Profesionální titulky musí být výstižné a přitom stručné, musí být správně synchronizované s běžícím dějem a musíte si je stihnout přečíst. Proto je třeba po dodání vstupních textů, překladů apod., udělat několik úprav.

Číst více
Zvuk

Zvuková produkce a postprodukce

Zvuk a hudba hraje nezastupitelnou roli v navození atmosféry scény filmů, spotů i multimediálních prezentací. Vytvoříme originální nebo dodáme již existující skladby jakékoli hudebního žánru, licencovanou hudbu či zvukové efekty pro postprodukční účely a výrobu audiovizuálních děl.

Číst více